DAWKA WIEDZY

Jeśli interesuje Cię wiedza na temat ESG, a także jesteś ciekawy jak nasze rozwiązania mogą wpłynąć na realizację poszczególnych zagadnień z tego tematu, zapraszamy Cię do naszych artykułów „Dawka wiedzy”.
esg-w-firmie-org-wpis-grywit-anna-jankowiak-18

Jak ESG wpływa na działy zakupów w firmach

Współczesne przedsiębiorstwa coraz częściej kładą nacisk na kwestie związane z odpowiedzialnością społeczną, ochroną środowiska i zarządzaniem korporacyjnym. ESG wpływa nie tylko na wizerunek i strategię biznesową, ale również rewolucjonizuje funkcjonowanie działów zakupów.

Czytaj więcej »
esg-w-firmie-org-wpis-grywit-anna-jankowiak-14-cbam

CBAM w kontekście ESG

W dzisiejszych czasach, firmy na całym świecie zwracają uwagę na trwałość, odpowiedzialność społeczną i zrównoważony rozwój. W kontekście ESG (Environmental, Social, Governance), metodyka CBAM (Carbon Border Adjustment Mechanism) zdobywa coraz większe znaczenie jako narzędzie wpływające na kształtowanie przyszłości biznesowej.

Czytaj więcej »
esg-w-firmie-org-wpis-grywit-anna-jankowiak-17-marketing

Wpływ ESG na współczesny marketing

ESG przestaje być jedynie aspektem biznesowym, stając się integralną częścią strategii marketingowych firm, dążących do zrównoważonego rozwoju. Dlatego niezwykle ważne jest zrozumienie tego, jak te wartości wpływają na świat marketingu.

Czytaj więcej »
esg-w-firmie-org-wpis-grywit-anna-jankowiak-4-marketing

ESG a sprzedaż

Sprzedaż będąca integralną częścią większości firm w Polsce tak samo jak inne obszary powinna iść z prądem zrównoważonego rozwoju. Zastanawiasz się jak i dlaczego? Jak wdrożyć to u siebie? Zobacz!

Czytaj więcej »

Święta w duchu ESG

W święta nasza planeta nie odpoczywa, a ESG nie śpi 😉Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Was mały poradnik jak w ekologiczny i zrównoważony sposób spędzić święta – Święta w duchu ESG! Świadome prezenty: Jeżeli jeszcze

Czytaj więcej »

Wpływ ESG na branżę IT

ESG nie omija branż technologicznych. Tematy cyberbezpieczeństwa, transparentności, a nawet recykling powinny już teraz stać się kluczowe, a działania jakie za nimi idą – wdrożone w życie. Zobacz jak i dlaczego.

Czytaj więcej »
Scroll to Top